Jump to content

Reaktywacja sieci

Witamy ponownie na naszej sieci

Powracamy z nową energią!

Zajrzyj do aktualności!

Serwery

Zapraszamy na nasze serwery

Znajdziesz tam ciekawe skrypty i poznasz nowych ludzi!

Wchodzę do gry!

Rekrutujemy

Szukamy ekipy do współpracy!

Jesteś zainteresowany? - Napisz podanie, a sie odezwiemy

Dział rekrutacji

Kig4m

Zasłużony
 • Content Count

  3
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

Kig4m last won the day on February 4

Kig4m had the most liked content!

Community Reputation

2 Neutralnie

1 Follower

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Regulamin OnlyDD2 1.Poniższy regulamin obowiązuje każdego gracza. 2.Nieznajomość regulaminu nie zwalnia z jego przestrzegania. 3.Administracja ma prawo modyfikować regulamin bez wcześniejszego informowania o tym graczy. 4.Administracja ma prawo ukarać graczy za rzeczy, które nie są uwzględnione w regulaminie pod warunkiem że nie są z nim sprzeczne (jeśli gracz udowodni, że kara została zastosowana bez powodu, administrator poniesie konsekwencje). 5.Na serwerze obowiązuje RODO. Zasady ogólne dotyczące zarówno chatu jak I komunikacji głosowej:
 2. informacje dla kandydatów na adminów serwera Only DD2 1. Konto na forum musi być założone przynajmniej 7 dni przed złożeniem podania. 2. Trzeba posiadać minimum 15h na serwerze. 3. Osoba ubiegająca się o stanowisko admina, musi mieć ukończone 17 lat. 4. Każdy kandydat na admina który posiada grę na steam jest zwolniony z składek 5. Można złożyć jedno podanie co 7 dni, od czasu rozpatrzenia poprzedniego podania. 6. Podania można składać tylko wtedy, gdy nie posiada się żadnego ostrzeżenia (w innym wypadku osoba nie może otrzymać rangi Admina). 7. Nie należy pośpieszać decy
 3. Wzór podania na admina : Nick na serwerze: Wiek: Znajomość AMXX (0/8) : Doświadczenie: Czy posiadasz Steam : Link do profilu na banid: Link do profilu na Game Tracker: Kontakt: Dlaczego właśnie Ciebie mamy wybrać?: Czy zgadzasz się na składki administracji (Dotyczy gracza nieposiadającego cs na steam)?:

FragLife nie ogranicza się tylko do forum

Dołącz do nas na:

×
×
 • Create New...